• -

Miroslav Provazník & Jakub Kalamen | Small Talk #10: Lokálne chudnutie

Category : Články , Small Talk , Videá

Ako vytvarovať pozadie, ale neprísť o prsia?
V desiatej časti Small Tallku sa budem spolu s Jakubom Kalamenom zaoberať lokálnym chudnutím. V rámci tejto epizódy sa dozviete:

● Z čoho sa skladá celkový úbytok telesnej hmotnosti? Sú to len tuky?
● Čo je to hormonálna nerovnováha?
● Kde sa najčastejšie ukladá tuk u žien a kde u mužov?
● Čo je kľúčom k spaľovaniu tuku?

UPOZORNENIE ! Video obsahuje vulgarizmy a občasný nemiestny humor na odľahčenie. V prípade, že Vám tento štýl nevyhovuje, odporúčam video nepozerať.

Vopred Vám ďakujem za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte „Páči sa mi to“ aj stránke „Progress Culture“.

Miroslav Provazník & Jakub Kalamen | Small Talk #10: Lokálne chudnutie

 

Lokálne chudnutie | Small Talk #10

Ako vytvarovať pozadie, ale neprísť o prsia? :-O V desiatej časti Small Tallku sa budem spolu s Jakubom Kalamenom zaoberať lokálnym chudnutím. V rámci tejto epizódy sa dozviete: ● Z čoho sa skladá celkový úbytok telesnej hmotnosti? Sú to len tuky? ● Čo je to hormonálna nerovnováha? ● Kde sa najčastejšie ukladá tuk u žien a kde u mužov? ● Čo je kľúčom k spaľovaniu tuku? UPOZORNENIE ⚠️Video obsahuje vulgarizmy a občasný nemiestny humor na odľahčenie. V prípade, že Vám tento štýl nevyhovuje, odporúčam video nepozerať. Vopred Vám ďakujem za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte "Páči sa mi to" aj stránke "Progress Culture".Miroslav Provazník & Jakub Kalamen | Small Talk #10: Lokálne chudnutie

Uverejnil používateľ Progress Culture Streda 10. júna 2020