• -

Pink Army (ženy)

Category : Produkty

  • zrýchlenie metabolizmu, zlepšenie inzulínovej senzitivity
  • riešenie pre plochý zadok
  • spaľovanie tuku hodiny po tréningu, spevnenie postavy
  • vhodný pre začiatočníkov, ktorí ovládajú techniku základných cvikov
  • bez potreby špeciálneho vybavenia (stačí veľká činka, respektíve jednoručky, elastický band a hrazda)
  • obsahuje videá KAŽDÉHO cviku a neobmedzenú e-mailovú podporu
  • 12 týždňový tréningový program pre ženy 
  • investícia: 39€ 

 

Ak chce žena dobre vyzerať, príde do fitnes centra a začne robiť kardio. Tie odvážnejšie si potom chvíľu poobzerajú a poskúšajú nejaké stroje a idú domov. Problém ale je, že nevedia ako na to...

Musím uznať, že Vás, milé dámy, chápem. Keď som prvýkrát prišiel do posilňovne, nevedel som tiež, čo robiť a bol som stratený. Rovnako ako Vy. A to som bol v chlapskej spoločnosti, kde nebola ani jedna žena. Vás tak čaká neľahká úloha, vyrovnať sa s neznámym prostredím a ešte aj pohľadmi mužov, ktorí by Vám chceli ukázať svoju zbierku proteínových doplnkov.

Nebolo by skvelé, ak by ste mohli prísť do posilňovne s presným návodom, čo robiť a nemuseli by ste skončiť zase iba pri tom behaní na páse, ktorý Vás aj tak už nebaví?

Rozhodol som sa Vám pomôcť.

 

Jedna z vecí, ktoré mi trhajú srdce je, keď vidím, ako príde žena so svojim partnerom do fitka a partner jej naordinuje to, čo cvičí on.

Tréning tohto typu nerešpektuje iné hormonálne nastavenie ženského tela a tak isto aj iné nároky na spaľovanie tuku, ktoré ženy majú.

Ak by sme aj brali do úvahy skupinové tréningy alebo CrossFit, tieto tréningy zase nemôžu vždy 100% obsiahnuť ďalší faktor, ktorý vplýva na tréning – psychologický profil žien. Pretože tréning musí aj baviť a pokiaľ nevyhovuje Vášmu psychologickému profilu, tak to nejde.

Preto som chcel niečo, čo všetky tieto problémy odstráni a vznikne tak tréning, ktorý Vás bude baviť a bude Vám prinášať výsledky tam, kde to každá žena vyžaduje.

Tréningový program Progress Culture: Pink Army rešpektuje ženský hormonálny profil a nečaká, že skúšanie maximálky na bench-press alebo 500 mávnutí bambusovou paličkou z Vás urobí femme fatale.

Tréniningový program, rešpektuje, že ženy baví iný typ tréningu, ako mužov.

Tréningový program, ktorý Vám konečne pomôže získať oblý a pekný zadok, prostredníctvom nie len správnych cvikov, ale aj prostredníctvom ich správneho poradia a rôznych tréningových parametrov, ktoré v spoločnej kombinácii vedú k prebudeniu zadku aj vtedy, ak ste nikdy v živote necvičili a neviete ho používať, ale aj vtedy, ak cvičíte už nejakú dobu, ale so zadkom sa Vám stále nedarí pohnúť tým správnym smerom.

Tréningový program, ktorý naštartuje spaľovanie tuku spôsobom, ktorý Vás konečne bude baviť a Vy tak nebudete musieť tráviť hodiny na páse a získate ploché bruško.

Tréningový program, ktorý Vám pomôže spevniť celé telo a nebude vytvárať svalové nerovnováhy. Vy tak neskončíte po 3 týždňoch s bolesťami chrbta, kolien alebo hlavy.

Nečakajte však, že to bude jednoduché. Energia, ktorú vložíte do tréningového plánu sa Vám však vráti v podobe životnej formy, zvýšeného sebavedomia a životnej vitality. 

Tak čo? Ideme do toho spoločne?

Objednajte si svoju kópiu 12 týždňového tréningového programu, ktorý Vám pomôže vyriešiť najčastejšie ženské starosti - plochý zadok a nadbytok tuku. Vyplňte nižšie, prosím, svoje meno a e-mailovú adresu, na ktorú Vám tréningový program pošlem. 

 

Vidíme sa vo vnútri. Počítam s Vami...

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)