• -

Ako to vyzerá vo vnútri individuálneho stravovacieho plánu?

Category : Články

Nahliadnite do procesu tvorby individuálneho stravovacieho plánu pod značkou Progress Culture.

Tuniakove carpaccio s baby spenatom s parmezanom a wasabi omackou

 

Prvá vec, ktorú Vám potrebujem dnes povedať je – ďakujem!

Ďakujem Vám za Váš záujem o Progress Culture a o to, ako sa stále zlepšovať a získať tak náskok pred ostatnými.

Vzhľadom na Váš záujem sa rozrastá aj počet spokojných klientov, ktorí sa už k Progress Culture pripojili a kráčajú po svojej ceste s tými správnymi a účinnými informáciami.

S tým súvisí aj to, že mi veľa z Vás píše a zaujíma sa o to, ako to po zakúpení produktu vyzerá, prípadne či je produkt flexibilný a dá sa prispôsobiť Vašim potrebám a obmedzeniam.

Na druhú otázku Vám odpoviem hneď – samozrejme. Každý produkt sa vyznačuje dostatočnou flexibilitou na to, aby sme ho vedeli spoločne prispôsobiť Vašim možnostiam. Jediné, čo Vám žiadny tréningový alebo stravovací plán nemôže poskytnúť je chuť začať s ním.

Na prvú otázku by som Vám rád dal dlhšiu odpoveď. Požičiam si preto text e-mailu, ktorý som posielal klientovi a odpovedá na jeho otázku, ako to vyzerá vo vnútri individuálneho stravovacieho plánu.

Ako to vyzerá vo vnútri individuálneho stravovacieho plánu Progress Culture?

Nižšie nasleduje presná citácia mojej odpovede na otázku (v tom čase budúceho) klienta, aký je proces od zaplatenia až po doručenie individuálneho stravovacieho plánu.

„Dobrý deň.

Teší ma, že sa Vám môj článok páčil a tiež ma teší Váš záujem o moje služby.

Čo sa týka platby. E-mail, ktorý prichádza po objednaní produktu v sebe obsahuje požiadavku na platbu, pretože slúži ako doklad o objednávke, takže obsahuje všetky potrebné údaje na platbu. Klient si tak môže tento e-mail uchovať ako doklad, aby sa uistil, že jeho peniaze sú 100% v bezpečí.

Osobne Vás však môžem uistiť, že by som nikdy od nikoho neprijal peniaze, za ktoré neposkytnem službu. Nie je pre mňa potrebné zarobiť pár eur na tom, že by som od niekoho vylákal peniaze bez protihodnoty (produktu), pretože ja idem po spokojnosti klientov. Navyše, ak by nastala takáto negatívna skúsenosť (že by niekto zaplatil a nedostal produkt), mohol by si peniaze nie len nárokovať späť, ale tak isto šíriť zlé meno Progress Culture.

Tvorba individuálneho stravovacieho plánu je proces a trvá niekoľko dní. Rovnako aj presun peňazí. Vždy však s klientom komunikujem od jeho objednávky a začínam pracovať skôr, ako mi nejaké peniaze vôbec prídu.

Čo sa týka samotného obsahu individuálneho stravovacieho plánu. Výborný postreh, za ktorý Vám ďakujem! Neuvedomil som si, že by potenciálnych klientov mohlo zaujímať aj to, ako to vyzerá priamo vo vnútri stravovacieho plánu.

Produkt iného klienta Vám, z logických dôvodov, zaslať nemôžem. Obsahuje totiž dôverné informácie o klientoch, ktoré s nikým nezdieľam. Súkromie klientov je pre mňa veľmi dôležité.

Čo Vám však môžem poskytnúť je opis toho, ako to vlastne vyzerá.

Individuálny stravovací plán je založený na individuálnych požiadavkách klienta a je zhotovený na mieru. Vo väčšine prípadov je to cca 20 strán textu, ktorý sa člení podľa týždňov.

Počas týchto týždňov zavádzam do života klientov zmeny v stravovaní, ktorými sa následne riadia. Prvý týždeň je väčšinou zaradená nejaká ľahká zmena, napríklad doplnenie dôležitých minerálov.

Každý týždeň sa pridávajú nové zmeny a upravuje sa vždy jedno súčasné klientovo jedlo. Takže v týždni #3 sa upravujú napríklad raňajky, týždeň #4 večera, týždeň #5 obed atď.

Na konci celého procesu zmeny stravovacieho systému je klient schopný stravovať sa úplne samostatne a má k dispozícii zásady, ktorých sa pridŕža.

Nejedná sa teda o striktne vypísané jedlá (napríklad kura, ryža, brokolica), ale skôr o všeobecne podané zásady (napríklad mäso, príloha, zelenina).

Takže ak to zhrniem, počas približne šiestich týždňov (táto doba je individuálna u klientov, niekedy je to viac, niekedy menej) sa klient naučí, ktoré látky má doplňovať, ktoré potraviny používať a ako ich upravovať a zároveň, ktorým potravinám sa má vyhýbať.

Súčasťou každého produktu je aj neobmedzená e-mailová podpora, takže ma môže klient kontaktovať s akoukoľvek otázkou súvisiacou s produktom. Väčšinou však odpovedám aj na otázky, ktoré s produktom nesúvisia (takže napr. aj o tréningu v prípade, že si klient zakúpil stravovací plán).

Stačí takto?

Ak máte otázky, pýtajte sa.

Ak sa rozhodnete ísť do individuálneho stravovacieho plánu, dajte mi, prosím, vedieť a zašlem Vám formulár, ktorý je potrebné vyplniť. Obsahuje otázky ohľadne Vašich cieľov atď.

S pozdravom

Miroslav Provazník“

Ak si to teda zhrnieme. Tvorba individuálneho stravovacieho plánu, prípadne individuálneho tréningového plánu je proces, ktorý začína už tým, že si klient produkt objedná. Komunikácia s klientom ohľadne jeho požiadaviek prebieha už krátko po tom, ako klient obdrží potvrdzujúci e-mail o objednávke, ktorý (1) mu poskytne informácie o platbe a (2) slúži ako doklad o objednávke, takže klient si môže byť istý, že jeho peniaze sú v bezpečí.

Po kompletizácii klientových požiadaviek a možností, začínam pracovať. Dĺžka samotnej tvorby individuálnych plánov potom závisí od toho, aké náročné sú klientove požiadavky a ako veľmi podrobný daný plán je.

V prípade objednania produktu, ktorý je už pripravený (Welcome Training, Game Changer, Shoulder Fix...), príde klientovi potvrdzujúci e-mail o objednávke. Tieto produkty posielam až po obdržaní platby.

Je tomu tak preto, že klient pri platbe uvádza do poznámky svoj e-mail, pretože odosielateľ platby a klient nemusia byť tá istá osoba (napr. ak platíte produkt sebe z iného účtu).

Zároveň zaslanie takéhoto produktu je finálna fáza celej objednávke. Oproti tomu po objednaní individuálneho plánu prebieha následne komunikácia ohľadne klientových požiadaviek a možností.

Každopádne, najdôležitejším poslaním tohto článku je to, že vždy idem po maximálnej spokojnosti klienta a odstránení akejkoľvek negatívnej skúsenosti, ktorá by mohla poškodiť meno Progress Culture a zabrániť mi pomáhať stále ďalším a ďalším ľuďom.

-Miroslav Provazník

Ak ste v článku našli užitočné informácie a páčil sa Vám, dajte stránke Progress Culture na Facebooku „páči sa mi to“ a zdieľajte ho so svojimi blízkymi. Informácii bude oveľa viac.

V prípade záujmu dostávať všetky novinky priamo do Vašej e-mailovej schránky, vyplňte nižšie, prosím, svoje meno a e-mailovú adresu.