• -

Fat Funeral

Category : Produkty

  • spaľujte tuk rýchlosťou, s ktorou budete konečne spokojní
  • tréningový program založený na vedecky podložených faktoch a výsledkoch v praxi
  • možno odcvičiť v každom priemerne vybavenom fitness centre alebo posilňovni
  • tréningový program na 12 týždňov využívajúci pokročilú periodizáciu
  • Vhodný aj pre ženy
  • investícia: 49€

-„Potrebujem spaľovať tuk! Koľko kardia mám robiť?“

-„Žiadne...“

-„Prečo?“

-„Pretože existuje niečo lepšie a zábavnejšie!“

Asi takto nejako prebieha klasický rozhovor s klientom, ktorý chce dosiahnuť životnú formu za čo najkratší možný čas.

Nechápte ma zle, nemám nič proti rozumne zvolenému „kardio tréningu“. Napokon, práca na zvyšovaní kondície by mala tvoriť súčasť každého tréningového procesu.

Problémom však je, že väčšinu ľudí klasický kardio tréning nebaví a neprináša im dlhodobé výsledky v spaľovaní tuku. Ak medzi nich patríte aj Vy, určite viete, o čom hovorím...

Veď napokon, vezmite si klasický príklad, ktorý vídate vo svojom okolí takmer denne. Človek chce spaľovať tuk a meniť svoju postavu a začne behať, prípadne si zakúpi permanentku do fitka a strávi tam každý deň hodinu na bicykli alebo bežiacom páse.

Zo začiatku dá dolu nejaké to kilo-dve, ale tento progres sa veľmi rýchlo zastaví a ďalej sa už nikam nepohne. Postava sa nemení a ani pocit z tréningu neprináša radosť. Nastáva frustrácia, postupné vynechávanie tréningov a nakoniec prechod ku starému modelu a zmierenie sa so situáciou.

Takto to ale nemusí byť. Vy máte dnes možnosť napísať si svoj vlastný príbeh. Príbeh, ktorý bude končiť úspechom a s ktorého výsledkami budete spokojní.

Vy ste totiž iní. Už len tým, že ste sa dostali až sem, ste dokázali, že hľadáte riešenia a neuspokojíte sa len tak s hocičím. A práve to je prvý predpoklad úspechu.

Druhým predpokladom je schopnosť tvrdo trénovať. Verím, že ani tá Vám nechýba.

A tretím predpokladom je potom správny systém, ktorý Vám ukáže čo presne robiť a ktorý je založený na hmatateľných výsledkoch.

Predstavte si, ako rýchlo by ste napredovali a čo by to pre Vás znamenalo, ak by ste mohli využívať overené poznatky v systéme, ktorý Vám krok za krokom ukáže, ako najúčinnejšie spaľovať tuk...

A presne taký systém som pre Vás vytvoril. Systém, ktorý je založený na vedecky podložených faktoch a na výsledkoch v praxi. Systém, ktorý využíva desaťročiami preverené metódy, ako zvyšovanie produkcie rastového hormónu (rastový hormón je najviac tuk spaľujúci hormón) prostredníctvom produkcie kyseliny mliečnej (čím viac kyseliny mliečnej počas tréningu vytvoríte, tým viac rastového hormónu po tréningu vylúčite).

Systém, ktorý Vám poskytne dostatočnú hormonálnu odpoveď tela na tréning a Vy tak budete spaľovať tuk hodiny po tréningu. Systém, ktorý Vám zabezpečí metabolické zmeny, ktoré povedú k výraznému spaľovaniu tuku, aj bez zmien v stravovaní. Systém, ktorý si užijete a bude Vás to baviť...

Určite viete, že zostaviť skutočne fungujúci tréningový program nie je také jednoduché, pretože je nutné brať do úvahy množstvo tréningových premenných a nekonečné množstvo kombinácii.

Prečo by ste ale mali hádať, keď Vy môžete mať program, ktorý presne vie, čo robí a od Vás sa očakáva iba to, aby ste ho dokončili a užívali si výsledky?

Ak chcete spaľovať tuk a dosiahnuť výsledky, ktoré Vám ostatné programy nepriniesli, vyplňte nižšie, prosím, svoje meno a e-mailovú adresu a začnite si písať svoj vlastný úspešný príbeh ešte dnes.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)