• -

Progress Receptár

Category : Produkty

  • Rýchle, chutné, zdravé a overené recepty
  • Žiadne zložité jedlá, na ktoré potrebujete veľa času, surovín alebo peňazí
  • Jediný „fitness“ receptár, ktorý kedy budete potrebovať
  • Získajte inšpiráciu a už nikdy nerozmýšľajte, čo budete zase variť
  • Cíťte sa po jedle ľahko, ale príjemne sýto
  • Obsahuje 30 receptov, 16x mäso a 14x bezmäsité jedlá, ktoré sa dajú doplniť aj o mäso
  • Obsahuje aj nutričné hodnoty a kalórie každého jedla
  • V súlade s princípmi Progress Strategy
  • investícia: 40€

„Čo dnes zase budem variť?“

Koľkokrát ste si už túto otázku položili a s nechuťou ste nakoniec skončili pri tradičných kuracích prsiach s ryžou alebo donáške jedla?

Keď som začínal so zdravým stravovaním, môj repertoár receptov nebol príliš pestrý. Popravde bol mizerný a často sa skladal iba z kuracieho alebo hovädzieho mäsa, zemiakov, ryže alebo cestovín.

Pochopiteľne som zo stravovania nemal radosť a nebavilo ma. Bral som ho iba ako nutnosť na to, aby som dodal telu palivo pre ťažké tréningy alebo bežné fungovanie. Vždy som ale vedel, že zdravé stravovanie nemusí byť nudné. Zdravé stravovanie by ani nemalo byť nudné. Inak ho dlhodobo nebudete vedieť aplikovať...

Začal som preto pátrať, skúšať, vymýšľať a...

Narazil som na jeden problém. Všetky fitness recepty boli stále o tom istom. Buď to bolo zase nudné kura (ibaže so zeleninou – áno, veľká výhra) alebo to boli všetky tie „zdravé“ maškrty ako proteínové palacinky, z ktorých som mal akurát nafúknuté brucho.

Potom som sa vydal inou cestou...

Zobral som si všetky recepty, ktoré mi vždy chutili. Recepty nie z „fitness“ sveta, ale z toho „normálneho“. Začal som ich postupne upravovať tak, aby dávali zmysel aj vtedy, ak chcete meniť svoju postavu k lepšiemu, cítiť sa energicky a byť zdravší. Niektoré úpravy trvali veľmi dlho, ale nakoniec sa mi to podarilo.

Vznikol tak Progress Receptár, ktorý máte teraz na dosah aj Vy.

Progress Receptár kombinuje všetky tie chutné jedlá, na ktoré ste boli zvyknutí ešte predtým, ako ste vôbec začali nad zdravým stravovaním uvažovať, s princípmi a postupmi, ktoré sú v súlade aj so zdravým stravovaním a po ktorých sa budete cítiť fantasticky ľahko, ale sýto.

Progress Receptár je pre Vás v prípade, že sa nechcete do konca života trápiť pri nudných kuracích prsiach na vode s ryžou a brokolicou alebo pri nechutne presladených „fitness maškrtách“, po ktorých sa budete cítiť ešte horšie, ako keby ste si dali päť veterníkov v cukrárni.

Progress Receptár je pre Vás v prípade, že nechcete každý deň uvažovať nad tým, čo zase budete variť tak, aby to chutilo Vám, manželovi, deťom a aby to bolo navyše aj zdravé.

Progress Receptár je pre Vás v prípade, že chcete, aby Vás stravovanie bavilo a aby ste z neho mali nie len výsledky, ale aj dobrý pocit...

V prípade, že máte záujem obohatiť Vaše stravovanie o chutné, rýchle a finančne nenáročné recepty a stojíte si za investíciu do seba, vyplňte nižšie, prosím, Vaše meno a e-mailovú adresu, na ktorú Vám po zaplatení Váš receptár pošlem a kliknite na „objednať“. Následne Vám pošlem e-mail (sledujte aj SPAM) ohľadne ďalších detailov.

P. S.: Viem, čo sa chcete opýtať... Áno, recept na palacinky z obalu receptára nájdete vo vnútri. Áno, fotografia je reálna a vznikla počas prípravy receptára.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)