• -

Ako získať poznatky z pohodlia domova?

Category : Články , Stravovanie

Ako získať najnovšie poznatky, bez nutnosti cestovať?

 

Dostávam veľa otázok, či už e-mailom, do správ alebo osobne, na ktoré nemôžem odpovedať. Nie, že by som nechcel, ale na dostatočné zodpovedanie by som musel napísať niekoľko strán textu .

Prípadne je odpoveď taká špecifická, že je nutné prispôsobiť ju dokonale tomu, kto sa pýta.

Snažím sa odpovedať na všetky otázky, ktoré dostávam. Na niektoré spravím článok, na niektoré odpisujem (občas aj niekoľkostranové e-maily).

Pravda je taká, že sa nedá obsiahnuť všetko v e-maily, správe alebo článku a zároveň sa nedá odpovedať na všetky otázky, ktoré dostávam, tak, aby som mohol byť 100% spokojný s mojou odpoveďou.

 

Moje poznatky sa neustále vyvíjajú. Neznamená to, že by informácie v tréningových alebo stravovacích plánoch boli neúčinné. Znamená to, že ak niekto ide po tých úplne najnovších poznatkoch a informáciách, ktoré testujem a aplikujem práve teraz, nemôže sa spoliehať na už vydané tréningové plány.

Takže tí z Vás, ktorí sa zaujímajú o to, čo práve aplikujem na sebe a ako to môže pomôcť práve Vám a nechcú čakať, kým sa informácie dostanú na verejnosť, už tušia,  že musia využiť inú možnosť.

 

Preto som sa rozhodol sprístupniť online konzultáciu, kedy sa budem venovať iba Vám a odpovedať na Vaše konkrétne otázky a problémy.

 

Táto možnosť nie je pre každého.

Nie každý ocení to, že môže mať k dispozícii najnovšie informácie a zodpovedané všetky otázky, ktoré ho trápia.

Táto možnosť je ale pre všetkých z Vás, ktorí vedia, že návratnosť investície do seba je obrovská a maximálne individuálny prístup je nesmiernou pridanou hodnotou.

 

Keď som začínal zhromažďovať poznatky o tréningu a stravovaní, nemal som možnosť využiť konzultáciu v pohodlí domova. Musel som cestovať a náklady na získanie informácii tak narastali.

 

Ukradnite si pre seba výhodu, ktorú som ja nemal a využite možnosť online konzultácie.

Pre viac informácii prejdite na stránku online konzultácie.