• -

„Hneď, keď som začal používať Progress Magnézium, tak som cítil tie zmeny. Aj pri spánku, aj pri energii cez deň…“ |Telefonát s klientom #8

„Hneď, keď som začal používať Progress Magnézium, tak som cítil tie zmeny. Aj pri spánku, aj pri energii cez deň…“

Ivan Buchinger, 5x majster sveta a najlepší MMA bojovník na Slovensku je môj klient a rovnako má skúsenosti s Progress Magnéziom. Jeho nadľudské tréningové nasadenie, tvrdé prípravy na zápasy a tak isto aj brutálne výkony na zápasoch si vyžadujú, aby bol jeho spánok, regenerácia a energia počas dňa v tej najlepšej možnej forme.

Po užívaní Progress Magnézia Ivan ucítil prvé zmeny okamžite a jeho energia počas dňa a tak isto aj spánok sa zlepšili radikálne.

Pozrite si celý môj telefonát s Ivanom:

Progress Magnézium obsahuje 3 unikátne chelátové formy magnézia s vysokou vstrebateľnosťou, ktoré v tele zastávajú najširšie spektrum funkcii. Oproti produktom z lekárne je 26x lepšie. Tisícky klientov referujú o tom, že už po prvých 3-7 dňoch užívania sa vyspali lepšie ako nikdy predtým.

Prečítajte si viac informácii a pozrite si celé video na www.kvalitnemagnezium.sk

Som rád, že sa Progress Magnézium medzi Vás šíri rýchlosťou svetla a najmä, že sa ku mne každý deň dostávajú správy od Vás s pozitívnou spätnou väzbou.