• -

Miroslav Provazník & Jakub Kalamen | Small Talk #7: Nástrahy popoludňajšieho tréningu

Category : Články , Small Talk , Videá

Túto zásadnú vec robte pred popoludňajším tréningom ?

Nástrahy popoludňajšieho tréningu | Small Talk #7

Túto zásadnú vec robte pred popoludňajším tréningom ?V siedmej časti relácie Small Talk sa Miroslav Provazník a Kalo alias „Fešák Hubert“ budú zaoberať popoludňajším tréningom. V rámci tejto časti sa dozviete:● Ako sa pripraviť na poobedňajší tréning a čo mu predchádza?● Ako sa (ne)stravovať pred a ako sa stravovať po ňom?● Ktorú zásadnú vec, ktorú musíte robiť pred popoludňajším tréningom a ktorú zásadnú vec musíte robiť po popoludňajšom tréningu?UPOZORNENIE ⚠️Video obsahuje vulgarizmy a občasný nemiestny humor na odľahčenie. V prípade, že Vám tento štýl nevyhovuje, odporúčam video nepozerať. Vopred Vám ďakujeme za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte "Páči sa mi to" aj stránke "Progress Culture".Miroslav Provazník & Jakub Kalamen | Small Talk #7: Nástrahy popoludňajšieho tréningu

Uverejnil používateľ Progress Culture Streda 20. mája 2020

V siedmej časti relácie Small Talk sa Miroslav Provazník a Kalo alias „Fešák Hubert“ budú zaoberať popoludňajším tréningom. V rámci tejto časti sa dozviete:

● Ako sa pripraviť na poobedňajší tréning a čo mu predchádza?

● Ako sa (ne)stravovať pred a ako sa stravovať po ňom?

● Ktorú zásadnú vec, ktorú musíte robiť pred popoludňajším tréningom a ktorú zásadnú vec musíte robiť po popoludňajšom tréningu?

UPOZORNENIE ⚠️
Video obsahuje vulgarizmy a občasný nemiestny humor na odľahčenie. V prípade, že Vám tento štýl nevyhovuje, odporúčam video nepozerať.

Vopred Vám ďakujeme za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte „Páči sa mi to“ aj stránke „Progress Culture“.