• -

Miroslav Provazník | Stredy NAŽIVO #4: Dávid Michálek

Category : Články , Stredy NAŽIVO , Videá

„Na prvom mieste, od prvého až po posledný moment, je rodina.“

Miroslav Provazník viedol zaujímavý rozhovor so slovenským boxerom Dávidom Michálekom.

Vo štvrtej časti budete mať možnosť lepšie spoznať skvelého boxera z kategórie do 22 rokov. Napriek mladému veku by so svojimi názormi schoval do vrecka aj niektoré staršie ročníky. Okrem toho sa v dnešnej epizóde dozviete:

● Ako vyzeral jeho tréning počas karantény?
● Ktoré krajiny precestoval a aké sú jeho cestovateľské sny?
● Aké stravovanie preferuje a aký suprement je pre neho najlepší?
● Ako sa s bratom v detsve povzbudzovali k lepším výkonom?

Vopred Vám ďakujem za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte „Páči sa mi to“ aj stránke „Progress Culture“ na Facebooku.

Miroslav Provazník | Stredy NAŽIVO #4: Dávid Michálek, slovenský boxer do 22 rokov

Dávid Michálek | Stredy NAŽIVO #4

"Na prvom mieste, od prvého až po posledný moment, je rodina." ?Miroslav Provazník viedol zaujímavý rozhovor so slovenským boxerom Dávidom Michálekom. Vo štvrtej časti budete mať možnosť lepšie spoznať skvelého boxera z kategórie do 22 rokov. Napriek mladému veku by so svojimi názormi schoval do vrecka aj niektoré staršie ročníky. Okrem toho sa v dnešnej epizóde dozviete: ● Ako vyzeral jeho tréning počas karantény? ● Ktoré krajiny precestoval a aké sú jeho cestovateľské sny? ● Aké stravovanie preferuje a aký suprement je pre neho najlepší? ● Ako sa s bratom v detsve povzbudzovali k lepším výkonom? Vopred Vám ďakujem za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte "Páči sa mi to" aj stránke "Progress Culture" na Facebooku.Miroslav Provazník | Stredy NAŽIVO #4: Dávid Michálek, slovenský boxer do 22 rokov

Uverejnil používateľ Progress Culture Štvrtok 11. júna 2020