• -

Miroslav Provazník | Stredy NAŽIVO #5: KS Loops Part 2

Category : Články , Stredy NAŽIVO , Videá

„Čas, za ktorý si nakrájam mäso a zeleninu je ten istý, ako keď som sadla do auta a čakala v Mc Donald’s na drive.“Miroslav Provazník robil interview so slovenskou looperkou Katkou alias KS Loops.

V živom vysielaní som opäť privítal Katku, ale pre zmenu som tentokrát kládol otázky ja. V tejto časti sa dozviete:

● Ako pokročila s chudnutím a zdravým stravovaním od posledného vysielania?
● Aké mäso konzumuje a prečo by ho mala obmieňať?
● Prečo ľudia, ktorí dodržujú diéty alebo upravené stravovanie podľahnú pokušeniu a zjedia čokoľvek, čo im napadne?

Vopred Vám ďakujem za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte „Páči sa mi to“ aj stránke „Progress Culture“ na Facebooku.

Miroslav Provazník | Stredy NAŽIVO #5: KS Loops, najlepšia slovenská looperka

 

KS Loops Part 2 | Stredy NAŽIVO #5

"Čas, za ktorý si nakrájam mäso a zeleninu je ten istý, ako keď som sadla do auta a čakala v Mc Donald's na drive." Miroslav Provazník robil interview so slovenskou looperkou Katkou alias KS Loops. V živom vysielaní som opäť privítal Katku, ale pre zmenu som tentokrát kládol otázky ja. V tejto časti sa dozviete: ● Ako pokročila s chudnutím a zdravým stravovaním od posledného vysielania? ● Aké mäso konzumuje a prečo by ho mala obmieňať? ● Prečo ľudia, ktorí dodržujú diéty alebo upravené stravovanie podľahnú pokušeniu a zjedia čokoľvek, čo im napadne? Vopred Vám ďakujem za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte "Páči sa mi to" aj stránke "Progress Culture" na Facebooku.Miroslav Provazník | Stredy NAŽIVO #5: KS Loops, najlepšia slovenská looperka

Uverejnil používateľ Progress Culture Štvrtok 18. júna 2020