• -

„Po užívaní Progress Magnézia bola nasledujúca menštruácia bez bolestí“ |Telefonát s klientom #5

„U mojej 13 ročnej dcéry som spravila taký experiment… dostala prvú menštruáciu, ktorá bola veľmi bolestivá… Po užívaní Progress Magnézia bola nasledujúca menštruácia bez bolestí, bez kŕčov a teraz funguje bez akýchkoľvek liekov.“

Progress Magnézium zlepšilo život nie len klientke Anne, ale rovnako aj jej dcére. Anna začala používať Progress Magnézium počas tretieho tehotenstva, pretože potrebovala vylepšiť spánok, ktorého nebolo veľa.

Najväčším benefitom pre ňu však bolo, keď sa podarilo zlepšiť bolestivé menštruácie jej 13 ročnej dcéry, ktorá po užívaní Progress Magnézia už nebola odkázaná na lieky proti bolesti.

Pozrite si celý môj telefonát s Annou:

Progress Magnézium obsahuje 3 unikátne chelátové formy magnézia s vysokou vstrebateľnosťou, ktoré v tele zastávajú najširšie spektrum funkcii. Oproti produktom z lekárne je 26x lepšie. Tisícky klientov referujú o tom, že už po prvých 3-7 dňoch užívania sa vyspali lepšie ako nikdy predtým.

Prečítajte si viac informácii a pozrite si celé video na www.kvalitnemagnezium.sk

Som rád, že sa Progress Magnézium medzi Vás šíri rýchlosťou svetla a najmä, že sa ku mne každý deň dostávajú správy od Vás s pozitívnou spätnou väzbou.

S priateľským pozdravom

-Miroslav Provazník