• -

Progress Strategy

Category : Produkty

  • objavte pre seba tú najvhodnejšiu stravovaciu stratégiu
  • žiadne nudné a striktné diéty, ale dlhodobo udržateľná stratégia
  • spaľovanie tuku, naberanie svalovej hmoty a zvyšovanie fyzického výkonu
  • zvyšovanie výkonu mozgu a zlepšenie sústredenia sa
  • zlepšenie zdravia, energie a detoxikácia organizmu
  • súčasťou je aj protokol na obnovu rannej energie
  • automatická zľava na nákup doplnkov výživy v obchode www.progress-shop.sk
  • automatická zľava na osobnú konzultáciu
  • investícia: 50€

Keď som v roku 2004 začínal s cvičením, prvé pravidlo ohľadne stravovania, s ktorým som sa stretol bolo, že stravovanie je 70% úspechu.

Od tej doby som sa o stravovaní rozprával s tisíckami ľudí, ktorí patria k vyznávačom zdravého životného štýlu, ale tiež aj s ľuďmi, ktorí fitnes neriešia a stravujú sa „klasicky“. Fascinovalo ma totiž, ako je stravovanie vnímané. Postupom času sa mi toto pravidlo potvrdzovalo a zistil som, že stravovanie ovplyvňuje všetko.

Môžete mať fantastický tréning, ale ak je Vaše stravovanie zlé, skôr či neskôr sa Váš progres zastaví a neposuniete sa ďalej. Neplatí to ale len v prípade, ak trénujete. Stravovanie ovplyvňuje aj Vaše myslenie, zdravie, energiu, náladu, sebavedomie a tým aj celkové prežívanie.

 

Je Vašim cieľom spaľovanie tuku? Naučte sa zvoliť správne metódy a dosiahnite krásnu postavu, bez jo-jo efektu, alebo nutnosti jesť nechutné potraviny.

Chcete naberať svalovú hmotu? Prispôsobením stravovania Vašim telesným parametrom a finančným možnostiam, budete naberať svalovú hmotu a nemusieť jesť stále iba kura a ryžu. Vytvorte správne hormonálne prostredie, ktoré je nevyhnutné pre naberanie svalov. Nie je to totiž iba o tom, aké množstvo potravy dokážete do seba napchať.

Trpíte nedostatkom energie a chcete svoje telo detoxikovať? Existuje veľmi úzke spojenie medzi tým, koľko energie máte a medzi tým, do akej miery je Váš organizmus zanesený. Klasické detox programy (kedy jete napr. iba zeleninu celý týždeň) sú zbytočne agresívne a neúčinné, pretože prebiehajú iba krátkodobo. Existujú postupy, ktorých aplikácia vedie k dlhodobému očisťovaniu organizmu. Objavte ich a vystreľte svoju energiu do nebies.

Potrebujete zvyšovať výkon v športe a účinne regenerovať? Klasické stravovanie a odporúčania nefungujú. Extrémne zaťaženie si vyžaduje extrémnu úroveň regenerácie, ktorú nedosiahnete tak, že budete konzumovať bežne odporúčané potraviny. Kľúčom je sústrediť sa na tie, ktoré poskytujú telu to správne palivo a zároveň využívanie prírodných látok, ktoré pomáhajú bojovať so zvýšenými nárokmi na zotavenie. Regenerujte na počkanie.

Zažívate psychicky náročné dni a potrebujete zvýšiť výkonnosť mozgu a lepšie sa sústrediť? Výkonnosť nášho mozgu ovplyvňuje množstvo chemických procesov v tele. Toto krehké prostredie je možné narušiť pomerne jednoducho, zvolením nesprávnych druhov potravín, alebo ich zlým načasovaním. Navyše existujú látky a potraviny, ktoré zlepšujú funkcie mozgu prirodzenou cestou. Zvýšte Vašu úroveň sústredenia, zlepšite svoje rozhodovacie schopnosti a predĺžte dobu, počas ktorej Váš mozog pracuje na optimálnej úrovni. Uspejte v zamestnaní, Vašom biznise, alebo v škole.

Čo by to pre Vás znamenalo, ak by ste mohli dosahovať všetky Vaše ciele a mali by ste na to dokonalú stravovaciu stratégiu?

Za celú dobu, počas ktorej sa venujem problematike stravovania, som vytvoril stovky stravovacích programov.

Oslovili ma rôzne skupiny ľudí. Jeden deň som tak tvoril stravovacie plány pre študentov, ženy v domácnosti alebo rekreačných športovcov a druhý deň využili moje služby vrcholoví manažéri a generálni riaditelia, podnikatelia, povinnosťami vyťažené a pracujúce ženy s troma deťmi, profesionálni atléti a podobne.

Počas týchto dlhých rokov som spozoroval určité základné problémy, ktoré všetkým týmto ľuďom – ľuďom, ako ste Vy – bránili v dosahovaní ich cieľov.

Stravovaciu stratégiu Progress Strategy som preto postavil tak, aby ste sa prostredníctvom nej všetkým týmto problémom vyhli.

Nie je to kniha. A nie je to ani klasický jedálniček, s presne vypísanými jedlami, gramážou a časovaním. V žiadnom prípade sa nejedná o diétu. To nikoho nebaví...

Je to praktický návod, ktorý odpovedá na Vaše najčastejšie otázky ohľadne stravovania a učí Vás, ako si zostaviť vlastnú stratégiu v stravovaní tak, aby ste mohli napĺňať svoje ciele a tiež ako postupovať pri zmene týchto cieľov. Máte tak pomerne voľnú ruku pri tvorbe jedál. Stačí, ak sa budete držať pár základných pravidiel, ktoré Vám predstavím.

Navyše, k dispozícii máte aj neobmedzenú e-mailovú podporu. Ak teda budete mať pocit, že potrebujete poradiť s nejakým konkrétnym a špecifickým problémom, na ktorý Vám Progress Strategy neposkytol dostatočnú odpoveď, iba mi napíšte.

K dispozícii máte dve verzie Progress Strategy:

1.naberanie svalovej hmoty a zvyšovanie výkonu (ideálne pre tých, ktorí majú  pod 10% (muži) / 15% (ženy) podkožného tuku)

2.spaľovanie tuku (ideálne pre tých, ktorí majú nad 10% (muži) / 15% (ženy) podkožného tuku)

Nástrojom, z ktorého mám osobne najväčšiu radosť je to, že stravovaciu stratégiu predstavenú v Progress Strategy si viete prispôsobiť na mieru tak, aby korešpondovala s Vašim rozpočtom. Je jedno, či je ten Váš 50€ (najnižšia suma, s ktorou som sa stretol) alebo 1,500€ (najvyššia suma, ktorú som mal zatiaľ u klienta k dispozícii), náklady na Vaše stravovanie si regulujete Vy sami. Ak by ste sa opäť cítili stratení, skrátka iba využijete e-mailovú podporu.

Investujte do seba, zlepšite svoje zdravie a dosiahnite úspech vo Vami stanovenej oblasti!

V rámci investície 50€ do seba, získate stravovaciu stratégiu Progress Strategy, ktorá obsahuje:

1.protokol na obnovu rannej energie (rozšírená verzia tohto článku)

2.návod, ktorým potravinám sa vyhýbať a ako podporiť Vaše trávenie (častý problém)

3.samotnú stravovaciu stratégiu Progress Strategy, ktorá Vás naučí, akým spôsobom sa stravovať a na základe akých pár pravidiel tvoriť jednotlivé jedlá a tiež, ako stratégiu ďalej upravovať a rozvíjať

4.e-mailovú podporu, aby ste na to už nikdy neboli sami

5.klientské ceny na nákup doplnkov výživy v obchode www.progress-shop.sk

6.automatickú zľavu na osobnú konzultáciu

Neviete sa rozhodnúť? Pozrite si referencie vybraných klientov.  Tisíce referencii od spokojných klientov nájdete aj na mojom Instagrame. Potrebujete viac informácii? Napíšte mi.

V prípade, že máte záujem zlepšiť svoje zdravie, získať to, po čom už dávno túžite a stojíte si za investíciu do seba, vyplňte nižšie, prosím, Vaše meno a e-mailovú adresu, na ktorú Vám po zaplatení Vašu stravovaciu stratégiu pošlem a kliknite na „objednať“. Následne Vám pošlem e-mail (sledujte aj SPAM) ohľadne ďalších detailov.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

-Miroslav Provazník