• -

Vyhrajte 500€ a zmeňte svoj život!

Category : Články

Koniec registrácie 31/1/2018.

? Vyhrajte 500€ a zmeňte svoj život ?

OK… Mnohí z Vás potrebujú motiváciu a ja potrebujem naplniť svoj cieľ – priviesť k silovému tréningu a k správnemu stravovaniu čo najviac ľudí.

Preto som pre Vás pripravil veľkú súťaž.

Najskôr to najpodstatnejšie – o čo hráme?

Výherca získa 500€ v hotovosti.

Žiadne výhry podmienené nákupom, alebo získate 500€, ak urobíte „XY“. Žiadne také. Hotovosť. A tú si potom použijete na čo chcete – napríklad na dovolenku, kde vystavíte svoje nové telo.

Ako hráme?

Nebude to, prirodzene, zadarmo. Musíte makať…

Do konca januára 2018 si urobíte fotografiu „pred“. Fotografiu pošlete na progressculture@gmail.com s predmetom „registrácia“. Následne budete mať 3 mesiace (február, marec, apríl) na to, aby ste spravili čo najlepšiu formu. Na začiatku mája si urobíte fotografiu „po“, ktorú zašlete tiež.

Ja fotografie sprístupním tu na Facebooku v albume a budeme hlasovať. Čím viac hlasov pre seba zoženiete, tým lepšie pre Vás (malú výhodu tu majú tí, čo majú veľa známych).

Ten, koho premena bude mať najviac hlasov, vyhrá 500€, ktoré mu odovzdám osobne alebo prevodom (podľa dohody).

Podmienky registrácie

Pre registrovanie do súťaže je nutné splniť nasledovné podmienky:

*do konca januára 2018 zaslať fotografiu „pred“

*označiť „páči sa mi to“ pre stránku Progress Culture na Facebooku

*zdieľať príspevok na Facebooku medzi svojich blízkych

*do komentára na Facebooku označiť osobu, ktorá potrebuje motiváciu na to, aby poriadne makala

Bez splnenia všetkých 4 podmienok, nebudete do súťaže zaregistrovaní.

Celá súťaž bude prebiehať anonymne! Ja na Facebook sprístupním fotografie, ktoré budú očíslované, žiadne mená alebo e-maily. Vy môžete zaslať fotografiu bez tváre. Nemusíte sa tak hanbiť. Vašim poznávacím znamením bude iba poradové číslo. O tom, že ste to Vy budete tak vedieť iba Vy a prípadne Vaši známi, ktorých budete prosiť o „Páči sa mi to“ na Vašu fotku.

Dôležité dátumy

16/1/2018 – 31/1/2018

V tomto termíne prebieha registrácia. Svoje fotografie „pred“ zasielajte na e-mail progressculture@gmail.com. Fotografie zaslané po tomto termíne nebudú do súťaže registrované.

1/2/2018 – 30/4/2018

Súťaž, resp. Váš priestor na budovanie finálnej formy. Tréning, stravovanie, regenerácia, spánok – máte 3 mesiace na to, aby ste všetko potrebné maximalizovali a zvýšili tak svoje šance na úspech.

1/5/2018 – 6/5/2018

V tomto termíne si urobíte fotografiu „po“. Fotografiu „pred“ a fotografiu „po“ spojíte do jednej fotografie (stačí Vám na to základný program „Maľovanie“, ktorý je súčasťou každého OS). Finálnu porovnávaciu fotografiu – fotomontáž „pred a po“ – zašlete na e-mail progressculture@gmail.com. Fotografie zaslané po tomto termíne nebudú publikované a tým pádom ste zo súťaže vyradení. V prípade, že nie ste technicky zdatní, požiadajte niekoho zo svojho okolia. Nie je pre mňa reálne, aby som porovnávacie fotografie robil ja, prípadne niekto z môjho tímu.

7/5/2018 – 8/5/2018

Spracovanie zaslaných fotografii. V tomto termíne budem fotografie uverejňovať na Facebooku do albumu, aby mohlo prebehnúť hlasovanie.

9/5/2018 – 17/5/2018

Hlasovanie. Hlasovanie bude prebiehať prostredníctvom označení „Páči sa mi to“ na Vašej fotografii. Tá fotografia, ktorá získa najviac „Páči sa mi to“ vyhráva.

17/5/2018 o 8:00

Ukončenie hlasovania a vyhlásenie výhercu.

Keďže Vám chcem pomôcť čo najviac, odporúčam Vám:

*investovať do stravovacej stratégie Progress Strategy, ktorá pomohla už stovkám klientov. Bez dokonalého stravovania to pôjde ťažko.

*investovať do poriadneho tréningového programu. Muži napríklad tento a ženy napríklad tento.

*nešetriť na doplnkoch výživy a brať nekompromisne iba kvalitu. Všetko potrebné nájdete tu.

*berte ohľad na kvalitu fotografii. V roku 2018 už máme dostatočne kvalitné fotoaparáty aj na mobilných zariadeniach. Ak bude Vaša fotografia pôsobiť dojmom, že ste ju fotili zemiakom a nie fotoaparátom, ja ju síce zverejním, ale na hlasujúcich to môže pôsobiť nepríjemne a aj skvelá premena môže utrpieť.

Na registráciu máte čas iba do konca januára 2018, takže – You snooze, you lose! ?

Teším sa na Vaše výsledky a odovzdávanie výhry výhercovi.

– Miroslav Provazník