• -

Ako prepojiť všetky poznatky do funkčného celku?

Category : Články , Stravovanie

Či už sledujete Progress Culture dlhšie, alebo ste túto stránku začali sledovať nedávno, pravdepodobne si kladiete otázku, ako všetky tieto informácie prepojiť do jedného funkčného celku.

Informácie, ktoré som Vám postupne prezentoval boli len zlomok toho všetkého, čo obsahuje Progress Culture a zlomok toho, čo nás ešte čaká.

logo_2_new_text_center

To však neznamená, že na to, aby ste mohli začať so správnym tréningom alebo s účinným spôsobom stravovania, musíte čakať ešte ďalšie týždne. Niektorí z Vás už začali cvičiť cviky z článkov o brušných svaloch, alebo o najlepších cvikoch na vrchnú a spodnú časť tela.

Mnohí z Vás si povedali, že tento systém im vyhovuje, ale chceli by viac. Chceli by skutočný tréning, ktorý by im poskytol návod ako presne, krok za krokom v tréningu postupovať počas určitého časového obdobia. Mohli by sa tak posunúť rýchlejšie ďalej a mali by väčšiu motiváciu. Rovnako by im odpadli starosti s tým, aby si vlastný tréning z prezentovaných cvikov zostavili sami.

Keď to zhrniem, chceli by presne zostavený tréning, ktorý by fungoval a bol by prispôsobený kategórii, v ktorej sa momentálne nachádzajú a ktorý by mohli začať cvičiť hneď. Bez nutnosti čakať na ďalšie informácie, alebo bez nutnosti si takýto tréning zostavovať.

A práve pre tých z Vás mám veľmi dobrú správu.

Ale najskôr mi dovoľte otázku.

Kúpili ste si tento týždeň nejakú sladkosť alebo koláčik ku káve? Zastavili ste sa po ceste do práce v novinovom stánku pre obľúbený časopis? Ak cvičíte vo fitnesscentre, dali ste si na bare predtréningovú „pumpu“? A nebolo tých koláčikov viac ako jeden?

Nebojte sa, ak áno, nič zlé na tom nie je a nejdem Vám nič vyčítať. Chcem Vás iba vyzvať na zamyslenie sa.

Akú sumu ste minuli tento týždeň na spomínané veci? 5€? 10€ alebo dokonca 15€?

Čo ak by ste si na jeden týždeň koláčiky ku káve odpustili a otestovali svoju vôľu? Čo ak by ste informácie o celebritách a články o tom, ako zaručene schudnúť, ktoré píšu ľudia, čo nikdy necvičili, nechali tento týždeň v zabudnutí? Alebo čo ak by ste si tento týždeň nedávali žiadne „predtréningovky“ a poskytli priestor telu, aby si na ne nevybudovalo odolnosť?

A čo ak by som Vám povedal, že za peniaze, ktoré ste ušetrili, by ste mohli mať návod na to, ako dosiahnuť krajšiu postavu, alebo získať lepšiu kondíciu a silu? Znie to fér?

Rozhodol som sa totiž pripraviť pre Vás uvítací tréningový plán.

Tento plán Vás bude viesť za ruku počas Vašej cesty za dosahovaním pokroku. Vy tak budete môcť rýchlejšie dosiahnuť svoje ciele v premene postavy a zmeniť to, ako vyzeráte a ako sa cítite.

Tento plán Vám zároveň poskytne malú ukážku toho, ako sa trénuje podľa Progress Culture a kam až všade sa dá v tréningu dostať a uvíta Vás do rodiny Progress Culture.

Tréningový plán je zostavený na 4 týždne a jeho cena je 10€.

Vy tak za 2.50€ na týždeň (koľko stál ten koláčik?) získate niekoho, kto Vás bude po celú dobu sprevádzať vo Vašom tréningu. Samozrejmosťou je neobmedzená e-mailová podpora. Takže sa na mňa môžete obrátiť s akoukoľvek otázkou alebo nejasnosťou, pre dodatočné informácie.

Hmm, znie to zaujímavo. Pokračuj...

Uvítací tréning sa delí na 4 úrovne:

  • Nováčik
  • Začiatočník
  • Pokročilý
  • Master

Tieto úrovne korešpondujú s úrovňami, ktoré som Vám predstavil v článkoch o najlepších cvikoch.

Nováčik

Ak ste úplným nováčikom v tréningu, chcete začať meniť svoju postavu alebo kondíciu, ale ešte nemáte s tréningom, ani športom veľké skúsenosti a neviete ako na to, siahnete po tréningovom pláne z kategórie nováčik.

Prostredníctvom tohto plánu si vybudujete dostatočne pevný základ, ktorý budete ďalej rozvíjať. Navyknete si na pravidelný tréning, posilníte kľúčové svaly vrchnej a spodnej polovice tela , spevníte brušné svalyzbavíte sa bolestí spodného chrbta.

Keďže viem, že veľa z Vás sa možno zdráha zavítať do fitnesscentra bez toho, aby malo aspoň malý základ a tušenie toho, čo robí, tento plán obsahuje bonus: všetky tréningy môžete odcvičiť aj v pohodlí domova. Nemusíte tak nikam dochádzať, alebo sa obmedzovať otváracími hodinami fitness centra a cvičíte tak v čase, ktorý Vám vyhovuje.

Ak už nejaký čas pokukujete po tejto stránke, páčia sa Vám cviky, ktoré som tu spomínal a chcete k nim pridať ďalšie, nie je na čo čakať.

Pre viac informácii a možnosť zakúpenia tréningového plánu, kliknite na tento odkaz.

Začiatočník

Ak ste s tréningom už začali, prípadne navštevujete fitnesscentrum, zoznámili ste sa so základnými cvikmi a ich techniku ovládate, ale neviete ako si zostaviť poradie cvikov tak, aby dávali zmysel a chcete zažiť tréning, ktorý Vám prinesie výsledky, siahnete po tréningovom pláne z kategórie začiatočník.

Tento tréningový plán Vám pomôže vybudovať základnú silu celého tela, aby ste sa následne v tréningu mohli posúvať ďalej a aby ste predchádzali začiatočníckym zraneniam. Prostredníctvom tréningového plánu určeného začiatočníkom, začnete na svojej postave badať prvé väčšie zmeny a Vaša postava začne vyzerať krajšie a vy sa budete cítiť lepšie. Nadobudnete tak sebadôveru a chuť v tréningu pokračovať.

Ak už ste si zakúpili permanentku do fitnesscentra, s tréningom ste začali, ale chceli by ste plán, ktorý by ste mohli dodržiavať a na ktorý by ste sa mohli spoľahnúť, že buduje silu celého tela, teraz máte možnosť získať ho.

Pre viac informácii a možnosť zakúpenia tréningového plánu, kliknite na tento odkaz.

Pokročilý

Ak vo fitness centre trénujete už dlhšiu dobu, ovládate techniku cvikov, prešli ste si viacerými tréningovými plánmi, ale Váš tréning už nefunguje a nebaví Vás, prípadne sa chcete posunúť na inú úroveň v naberaní svalovej hmoty alebo sily, siahnete po tréningovom pláne z úrovne pokročilý.

Tento tréningový plán Vám pomôže zamerať sa na slabé miesta, ktoré vplyvom klasického tréningu vznikajú a ktoré sú často príčinou, prečo sa už ďalej v tréningu neposúvate, prinesie Vám pokročilé metódy budovania svalovej hmoty a sily a zameria sa na slabinu väčšiny trénujúcich – naberanie svalovej hmoty na hrudníku a na dolných končatinách.

Ak už teda máte s tréningom skúsenosti, ale neprináša Vám vytúžené výsledky, prípadne máte problém s naberaním svalovej hmoty na hrudníku a nohách, využite poznatky obsiahnuté v tomto tréningovom pláne.

Pre viac informácii a možnosť zakúpenia tréningového plánu, kliknite na tento odkaz.

Master

Tréningový plán z úrovne master, je tréningovým plánom pre skutočných masochistov a fajnšmekrov. Tento plán je pre ľudí, ktorí sú vo fitnesscentre už dobre známi, pretože tam trávia rovnako veľa času, ako v práci a chcú zažiť úplne inú úroveň napumpovania, bolesti a samozrejme výsledkov.

Tento tréningový plán Vám pomôže budovať svalovú hmotu a silu, prostredníctvom metód overených v praxi, ich niekoľkoročnou aplikáciou a testovaním. Tréningové postupy v tomto pláne sú založené nie len na mojej vlastnej skúsenosti, na skúsenosti mojich klientov, ale najmä na znalostiach tých najlepších trénerov v odbore. Tréning dostane úplne nový rozmer a vy zažijete skutočné peklo. Na konci však budete stáť ako víťazi vy a budete na seba hrdí, že ste tréning zvládli.

Ak ste v tréningu skúsení, máte radi výzvy a chcete zažiť tréning inak, ako ste boli zvyknutí, siahnite po protokole z kategórie master a postavte sa mu.

Pre viac informácii a možnosť zakúpenia tréningového plánu, kliknite na tento odkaz.

-Miroslav Provazník

Ak máte vo svojom okolí niekoho, kto spadá do jednej z týchto kategórii a chcel by niekoho, kto ho za ruku prevedie celým tréningovým procesom, zdieľajte s ním tento článok.