• -

Welcome Training (pokročilý)

  • vymeňte Váš tréning, ktorý Vás už nebaví alebo nefunguje
  • posuňte sa na novú úroveň naberanie svalovej hmoty a sily
  • odstráňte slabé miesta, ktoré vznikajú klasickým tréningom
  • naberajte svalovú hmotu na hrudníku a dolných končatinách
  • tréningový plán na 4 týždne
  • investícia: 19€ 

Ak vo fitness centre trénujete už dlhšiu dobu, ovládate techniku cvikov, prešli ste si viacerými tréningovými plánmi, ale Váš tréning už nefunguje a nebaví Vás, prípadne sa chcete posunúť na inú úroveň v naberaní svalovej hmoty alebo sily, siahnite po tréningovom pláne z úrovne pokročilý.

Tento tréningový plán Vám pomôže zamerať sa na slabé miesta, ktoré vplyvom klasického tréningu vznikajú a ktoré sú často príčinou, prečo sa už ďalej v tréningu neposúvate. Prinesie Vám pokročilé metódy budovania svalovej hmoty a sily a zameria sa na slabinu väčšiny trénujúcich – naberanie svalovej hmoty na hrudníku a na dolných končatinách.

Tréningový plán je zhotovený na 4 týždne a jeho cena je 19€.

Tréningový plán obsahuje videá cvikov a je ho možné odcvičiť v bežne vybavenom fitness centre.

Ak už teda máte s tréningom skúsenosti, ale neprináša Vám vytúžené výsledky, prípadne máte problém s naberaním svalovej hmoty na hrudníku a nohách, využite poznatky obsiahnuté v tomto tréningovom pláne.

Neviete sa rozhodnúť? Pozrite si referencie vybraných klientov.

Ak ste pripravení za necelých 5€ na týždeň, začať so skutočne účinným tréningom, ktorý Vám pomôže budovať svalovú hmotu a silu a odstráni Vaše slabé miesta, nie je na čo čakať.

Vyplňte vo formulári dolu svoje meno a e-mail. Po kliknutí na „objednať“, Vám zašlem e-mail s informáciami o platbe a Váš nový tréningový plán.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

-Miroslav Provazník