• -

Welcome Training (začiatočník)

  • budujte základnú silu celého tela
  • predchádzajte začiatočníckym zraneniam
  • meňte svoju postavu
  • cíťte sa lepšie
  • tréningový plán na 4 týždne
  • investícia: 19€

Ak ste s tréningom už začali, prípadne navštevujete fitness centrum, zoznámili ste sa so základnými cvikmi a ich techniku ovládate, ale neviete ako si zostaviť poradie cvikov, tak, aby dávali zmysel a chcete zažiť tréning, ktorý Vám prinesie výsledky, siahnite po tréningovom pláne z kategórie začiatočník.

Tento tréningový plán Vám pomôže vybudovať základnú silu celého tela, aby ste sa následne v tréningu mohli posúvať ďalej a aby ste predchádzali začiatočníckym zraneniam. Prostredníctvom tréningového plánu určeného začiatočníkom, začnete na svojej postave badať prvé väčšie zmeny a Vaša postava začne vyzerať krajšie a vy sa budete cítiť lepšie. Nadobudnete tak sebadôveru a chuť v tréningu pokračovať.

Tréningový plán je zhotovený na 4 týždne a jeho cena je 19€.

Tréningový plán obsahuje videá cvikov a je ho možné odcvičiť v bežne vybavenom fitness centre, prípadne aj doma.

Ak už ste si zakúpili permanentku do fitness centra, s tréningom ste začali, ale chceli by ste plán, ktorý by ste mohli dodržiavať a na ktorý by ste sa mohli spoľahnúť, že buduje silu a funkčnosť celého tela, teraz máte možnosť získať ho.

Neviete sa rozhodnúť? Pozrite si referencie vybraných klientov.

Ak ste pripravení za necelých 5€ na týždeň, začať s tréningom, ktorý Vám ukáže cestu ako účinne a bez zranení, spôsobených vytváraním svalových dysbalancií, začať meniť postavu, nie je na čo čakať.

Vyplňte vo formulári dolu svoje meno a e-mail. Po kliknutí na „objednať“, Vám zašlem e-mail s informáciami o platbe a Váš nový tréningový plán.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

-Miroslav Provazník