• -

Welcome Training (nováčik)

  • začnite s tréningom tým správnym spôsobom
  • vybudujte pevný základ
  • zbavte sa bolestí spodného chrbta a účinne posilnite brušné svalstvo
  • začnite meniť postavu a zlepšovať kondíciu
  • tréningový plán na 4 týždne
  • investícia: 19€

Ak ste úplným nováčikom v tréningu, chcete začať meniť svoju postavu alebo kondíciu, ale ešte nemáte s tréningom, ani športom veľké skúsenosti a neviete ako na to, siahnite po tréningovom pláne z kategórie nováčik.

Prostredníctvom tohto plánu si vybudujete dostatočne pevný základ, ktorý budete ďalej rozvíjať. Navyknete si na pravidelný tréning, posilníte kľúčové svaly vrchnej a spodnej polovice tela , spevníte brušné svalyzbavíte sa bolestí spodného chrbta.

Keďže viem, že veľa z Vás sa možno zdráha zavítať do fitness centra bez toho, aby malo aspoň malý základ a tušenie toho, čo robí, tento plán obsahuje bonus: všetky tréningy môžete odcvičiť aj v pohodlí domova. Nemusíte tak nikam dochádzať alebo sa obmedzovať otváracími hodinami fitness centra a cvičíte tak v čase, ktorý Vám vyhovuje.

Tréningový plán je zhotovený na 4 týždne a jeho cena je 19€.

Tréningový plán obsahuje videá cvikov.

Ak už nejaký čas pokukujete po tejto stránke, páčia sa Vám cviky, ktoré som tu spomínal a chcete k nim pridať ďalšie, tento plán je správna voľba.

Neviete sa rozhodnúť? Pozrite si referencie vybraných klientov.

Ak ste pripravení za necelých 5€ na týždeň, začať so skutočne účinným tréningom, ktorý Vás zbaví bolestí spodného chrbta, zlepší Vašu kondíciu, postavu a zdravie, nie je na čo čakať.

Vyplňte vo formulári dolu svoje meno a e-mail. Po kliknutí na „objednať“, Vám zašlem e-mail s informáciami o platbe a Váš nový tréningový plán.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

-Miroslav Provazník