• -

Bench-press Revolution

Category : Produkty

BPR obal

  • zlepšite svoj výkon na Bench-press
  • vybudujte štrukturálnu rovnováhu a predchádzajte zraneniam
  • naberajte svalovú hmotu na vrchnej časti tela
  • bez potreby špeciálneho vybavenia 
  • obsahuje videá cvikov a neobmedzenú e-mailovú podporu
  • 12 týždňový tréningový program 
  • investícia: 29€ 

Bench-press. Kráľ všetkých posilňovní. Vládca pondelkových tréningov.

Aj ľudia, ktorí sa cvičeniu venujú iba krátko alebo okrajovo ho poznajú.

Postupne sa stal merítkom sily, úspechu v cvičení a každý, kto má na ňom úctyhodný výkon je automaticky považovaný za alfa samca.

Pri prvom stretnutí sa Vás žiadny fitnes nadšenec neopýtal „Koľko spravíš zhybov“, ale v 99.9% prípadoch je to „Koľko benchuješ?“.

Bench-press má však jeden problém – stagnácia.

Stagnácia sa týka, prirodzene, aj ostatných cvikov, ale pri bench-presse je zastavenie pokroku akýmsi zlomom v živote cvičenca, kedy buď upadne do depresii alebo začne hľadať nové spôsoby, ako napredovať.

Nemám rád Bench-press, ak je používaný zle a ak je braný ako univerzálny cvik, ktorý musí robiť každý, vždy, stále a to aj napriek tomu, že neprináša požadované výsledky.

Ak je však Bench-press používaný dobre, predstavuje skvelú tréningovú investíciu, pretože rozvíja všetky tlakové svaly vrchnej časti tela. Menej času, viac výsledkov.

Posledné mesiace sme ja a úzky okruh vybraných klientov testovali špecializačný program na Bench-press, ktorý prináša výsledky.

Žiadne benchovanie 3x10 a potom strihy na kladkách.

Žiadne trojbojárske tréningy, na ktoré potrebujete 7 ľudí a množstvo vybavenia. Tieto síce fungujú, ale pre 90% ľudí sú nereálne, pretože ich neodcvičia sami.

Namiesto toho iba klasika – veľká činka, veľa kotúčov, stará dobrá tvrdá drina a správne nastavenie tréningových parametrov tak, aby dochádzalo k tomu správnemu tréningovému efektu.

Program je rozdelený na 4 fázy (resp. 5, záleží, ako ich počítate) a dohromady trvá 12 týždňov.

Za 12 týždňov tak naberiete svalovú hmotu na celej vrchnej časti tela (ak ste si mysleli, že budete iba benchovať, tak ste sa mýlili), zlepšíte svoju štrukturálnu rovnováhu (ak ste sa s týmto doteraz nestretli, čakajte peklo) a hlavne posuniete svoj výkon na novú úroveň.

Budete sa triasť, budete nadávať a na konci budete ako zombie. Po náležitej superkompenzácii však nastane deň veľkého testu a Vy budete odmenení novým osobným rekordom, krajším prsným svalstvom a nálepkou „Alfa samec“ vo svojej posilke... Beriete?

Vyplňte nižšie, prosím, Vaše meno a e-mailovú adresu, na ktorú Vám po zaplatení tréningový program pošlem a kliknite na „objednať“. Následne Vám pošlem e-mail (sledujte aj SPAM) ohľadne ďalších detailov.

"Ahoj Miro,

v sobotu som dokončil BENCH-PRESS REVOLUTION a chcel by som ti podať krátky report. Takže nakoniec som vytlačil o 20 kg viac!! Nové PR-ko o 20 kg vyššie!!! Super plán, za seba som fakt spokojný lebo okrem zlepšenia prsných svalov som chcel popracovať aj na sile (moja najväčšia slabina) a stalo sa. 20 kg zlepšenie som na bench-i ešte nikdy s tréningovým plánom nemal a to som už išiel viacero. Aj celkové proporcie prsných svalov sú lepšie a za to môže hlavne práca s tempom, ktoré som predtým nepoužíval.

Vyzdvihol by som, že tréningy sú krátke a stačí k nim len benchová lavička, časovač (stopky na mobile), hrazda a nejaké tie jednoručky, takže program môže odcvičiť aj pracujúci človek v bežnom fitku. Odteraz cvičím už len s tempom."

Váhate? Nemusíte. Pozrite si referencie ostatných klientov.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)