• -

Mass Program

Category : Produkty

  • Prelomte konečne stagnáciu
  • Naberajte svalovú hmotu prostredníctvom overených metód
  • Pokročilé metódy dlhodobej periodizácie
  • Program na 25 týždňov pre najlepšie výsledky
  • Možno odcvičiť v každom bežnom fitness centre
  • Investícia: 65€

Predstavte si, čo by pre Vás znamenalo, ak by ste konečne prelomili stagnáciu v naberaní svalovej hmoty a dosiahli by ste takých výsledkov, že by Vás ostatní obvinili z užívania zakázaných látok?

Začínal som cvičiť v roku 2004. Hneď po prvom tréningu som mal jasno v tom, že mi silový tréning pomôže naplniť moje ciele. Tým základným cieľom bolo vyzerať lepšie a mať viac svalovej hmoty. Dlhé roky som hľadal spôsoby, ako sa k mojim cieľom priblížiť, ako napredovať a uspieť. Niektoré spôsoby fungovali, niektoré nefungovali. Dnes mám však pre Vás niečo, o čom som presvedčený, že pre Vás bude znamenať úspech.

Rovnako ako ja, aj Vy ste začali trénovať preto, že chcete výsledky. A v prípade, že ste tu, tak jedným z týchto výsledkov, ktoré chcete dosiahnuť, je aj naberanie svalovej hmoty. Každý, kto športuje však už zažil pocit, kedy sa výsledky spomalili alebo zastavili. Tento stav nazývame stagnácia. Som si istý, že stagnáciu nemáte radi rovnako ako ja. A už Vám je asi jasné, že mám pre Vás riešenie.

Ak chcete naberať svalovú hmotu naturálne a dlhodobo, potrebujete vedieť, ako na to. Váš tréning po piatich rokoch nemôže vyzerať ako tréning, s ktorým ste cvičiť začínali. Čím pokročilejšími sa stávate, tým pokročilejšie metódy potrebujete vo svojom tréningu využívať. Určite ste už počuli, že tradičné kulturistické metódy nefungujú každému. A tiež asi viete, že ak nie ste geneticky obdarení, nebudú dlhodobo fungovať ani Vám. Čo teraz? Ste stratení? Určite nie. Predstavte si, že by ste mali správne nástroje na to, ako dosiahnuť Vaše ciele.

Každý nástroj však musí spĺňať dve veci – musí to by správny nástroj a musíte ho správne použiť. Bez týchto dvoch kritérií je aj ten najlepší nástroj zbytočný. Predstavte si, že chcete zbúrať stenu a poveríte touto úlohou malého chlapca. Na túto úlohu mu dáte správny nástroj – stavbárske kladivo. Pomôže Vám, ak toto kladivo nebude môcť ani zodvihnúť? Určite nie. Nástroj máte správny, ale použili ste ho nesprávne.  Pravdepodobne je Vám už v tomto bode jasné, že aj v tréningu potrebujete využívať vždy len tie správne nástroje. Počuli ste už od mojich klientov, že ja tie správne nástroje mám, pretože moji klienti majú výsledky? Verím, že áno.

chcem, aby ste výsledky mali aj Vy. A som presvedčený o tom, že ich mať budete. Musíte pre to však niečo urobiť. Musíte prekonať tie pochybnosti, ktoré Vám asi niekde vzadu v hlave kazia Vaše napredovanie.  Musíte prekonať strach zo zmeny, ktorý Vás s najväčšou pravdepodobnosťou doteraz brzdil. Zmena je totiž najlepší priateľ premeny postavy. Ale o tom ste už asi odo mňa počuli veľakrát. Dôležitosť zmeny zdôrazňujem takmer v každej diskusii o tréningu.

A keďže predpokladám, že Vaše výsledky sú Vám prednejšie ako nejaký strach alebo pochybnosti, ponúkam Vám šancu, ako sa posunúť ďalej a ako prostredníctvom tréningového programu Progress Culture: Mass Program posunúť naberanie svalovej hmoty na novú úroveň, ktorá Vám prinesie nie len obdiv okolia, ale najmä obdiv osoby, ktorá sa na Vás každý deň pozerá v zrkadle – Vás!

V prípade, že máte záujem o tento obdiv a stojíte si za investíciu do seba, vyplňte nižšie, prosím, Vaše meno a e-mailovú adresu, na ktorú Vám po zaplatení Váš nový program pošlem a kliknite na „objednať“. Následne Vám pošlem e-mail (sledujte aj SPAM) ohľadne ďalších detailov.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)