• -

Home

Category : Produkty

  • dosahujte výsledky ako s tréningom vo fitness centre, ale cvičte doma
  • akcelerujte premenu postavy 
  • tréningový program odcvičíte aj doma s minimom vybavenia
  • hmatateľné výsledky
  • tréningový program na 12 týždňov využívajúci pokročilú periodizáciu
  • investícia: 39€ 

Správny tréning je pre premenu postavy a spaľovanie tuku nevyhnutný. Čo však v prípade, že nechcete navštevovať žiadne fitness centrum, ale zároveň chcete mať výsledky, ktoré sú porovnateľné s tréningom vo fitku?

Tu máte iba dve možnosti. Buď sa zbavíte myšlienky, že budete cvičiť doma, pretože klasické YouTube-ové cvičenie brucha v intervaloch Vám vôbec nepomôže, a začnete navštevovať fitness centrum aj proti svojej vôli. Alebo využijete tréningový program, ktorý je založený na pokročilých a overených princípoch a spája v sebe viacero výhod tréningu vo fitku, ale umožní Vám zostať doma.

Predstavte si, že by ste mali možnosť získať tréningový program, ktorý odcvičíte v pohodlí domova a rýchlo a jednoducho dosiahnete hmatateľné výsledky, aj bez nutnosti chodiť do fitness centra...

Je o mne známe, že nepreferujem tréning doma, ak chce klient dosiahnuť najlepšie výsledky za čo najkratší čas. Rozumiem však tomu, že aj Vy práve možno prechádzate životným obdobím, ktoré Vám neumožňuje navštevovať fitko a preto som usilovne premýšľal, tvoril a testoval.

Tréningový program Progress Culture: Home vznikol pre všetkých z Vás, ktorí sa práve v takomto období nachádzate, ale chcete nekompromisne dosahovať výsledky. Zakomponoval som do neho všetky pokročilé princípy tak, aby ste dokázali počas nasledujúcich 12 týždňov napredovať v tréningu a v premene postavy aj doma.

Tréningový program nadväzuje na úspešný projekt #tridsatdnovavyzva, vďaka ktorému sa mnohým z Vás podarilo prelomiť stagnáciu v premene postavy a u niektorých zhodiť aj dvojciferné čísla na váhe.

Ak chcete konečne dosahovať výsledky, o ktorých sa mnohým návštevníkom fitness centier iba sníva a zároveň trénovať v pohodlí domova, vyplňte nižšie, prosím, svoje meno a e-mailovú adresu a zarezervujte si svoj domáci tréningový program čím skôr.

Teším sa na Vaše výsledky...

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)