• -

„Hlavne sa zmiernili kŕče po tréningu, lepšie sa mi zaspávalo, viac energie som mal počas dňa…“ |Telefonát s klientom #6

„Po nejakých 3-4 dňoch som pocítil prvé výsledky. Hlavne sa zmiernili kŕče po tréningu, lepšie sa mi zaspávalo, viac energie som mal počas dňa…“

Klient Milan je profesionálny športovec a navyše aj trénuje vlastných klientov. Má toho na svojich pleciach naozaj veľa. Progress Magnézium mu pomohlo zlepšiť nie len spánok a regeneráciu, ale tak isto sa zbavil kŕčov po tréningu a zlepšila sa mu jeho energia počas dňa, takže sa mohol naplno venovať nie len športu, ale aj svojej práci s klientmi.

Najväčším benefitom pre ňu však bolo, keď sa podarilo zlepšiť bolestivé menštruácie jej 13 ročnej dcéry, ktorá po užívaní Progress Magnézia už nebola odkázaná na lieky proti bolesti.

Pozrite si celý môj telefonát s Milanom:

Progress Magnézium obsahuje 3 unikátne chelátové formy magnézia s vysokou vstrebateľnosťou, ktoré v tele zastávajú najširšie spektrum funkcii. Oproti produktom z lekárne je 26x lepšie. Tisícky klientov referujú o tom, že už po prvých 3-7 dňoch užívania sa vyspali lepšie ako nikdy predtým.

Prečítajte si viac informácii a pozrite si celé video na www.kvalitnemagnezium.sk

Som rád, že sa Progress Magnézium medzi Vás šíri rýchlosťou svetla a najmä, že sa ku mne každý deň dostávajú správy od Vás s pozitívnou spätnou väzbou.

S priateľským pozdravom

-Miroslav Provazník