• -

Je možné naberať svalovú hmotu a zároveň spaľovať tuk?

Category : Články , Tréning

Viete si predstaviť, že by ste konečne prekonali stagnáciu v tréningu, budovali by ste svalovú hmotu, spaľovali tuk a tréning by Vás opäť bavil?

Zmeňte svoju tréningovú hru a dosiahnite výsledkov, po akých túžite!

Prezentace1

Predstavujem Vám tréningový plán Progress Culture: Game Changer.

Pravda je taká, že ak už trénujete nejaký ten čas, zažívate v tréningu stereotyp. Čo je horšie, dosiahli ste bod, kedy stagnujete a stagnáciu nemôžete prelomiť. Tréning tak prestáva baviť a motivácia klesá.

Nie je to nič výnimočné, sám som si tým prešiel.

Riešením je zmena a zaradenie nových postupov. Ste pripravení dať šancu niečomu novému? Niečomu, čo stojí na reálnych výsledkoch a tých najlepších metódach svetových trénerov, obohatených o moje vlastné skúsenosti?

Klasický kulturistický tréning vo fitnes centre po určitom čase už nepredstavuje pre telo dostatočný stimul. Nevytvára adekvátnu hormonálnu odozvu a rast svalovej hmoty sa spomalí, až zastaví.

Riešením je zvolenie tých pravých metód silového tréningu, prostredníctvom ktorých sa hormonálne prostredie v tele zlepšuje a dochádza k anabolickým procesom bez užitia zakázaných látok.

Zároveň je možné, správne vedeným silovým tréningom, dosiahnuť zvýšenie bazálneho metabolizmu a Vy teda môžete spaľovať tuk celý deň.

Klasické orientovanie sa na telesnú váhu je už dávno prekonané! To, čo poskytuje dlhodobý progres, je sústredenie sa na zvyšovanie výkonu a zlepšovanie kapacít ľudského tela. Pretože iba tak telo dostáva pravidelný impulz na zmeny v postave, sile a výkone.

A presne taký je tréningový plán Progress Culture: Game Changer.

Ide o 12 týždňový tréningový plán, prostredníctvom ktorého zvýšite svoj výkon na 3 základné cviky: drepy, push-press a mŕtvy ťah.

Tieto cviky majú potenciál budovať silu a svalovú hmotu celého tela. Ak zvýšite svoj výkon na tieto 3 cviky, automaticky naberiete 2-4kg svalovej hmoty. Ak patríte k jedincom, ktorí majú viac podkožného tuku, náročným tréningom budete zároveň spaľovať tuk.

Okrem toho, zvýšite svoje regeneračné kapacity a tréningy, ktoré cvičíte teraz sa Vám budú, po absolvovaní tohto tréningového plánu, zdať ako rozcvička.

Počas 12 týždňov sa nie len naučíte niečo nové o tréningu, získate motiváciu, zlepšíte vzhľad svojej postavy a zvýšite silu, ale aj získate väčšiu sebadôveru a budete sa cítiť lepšie!

„Potrebujem na to špeciálne vybavenie tréningového centra v akom cvičíš ty?“

Vôbec nie. Tréningový plán som upravil do podoby, v ktorej sa dá odcvičiť v akomkoľvek bežne vybavenom fitnes centre alebo domácej posilňovni. Jediné, čo k tomu potrebujete je veľká činka, kotúče, drepovací stojan, jednoručky, hrazdu, bradlá a elastický band.

Súčasťou tréningového plánu sú aj videá cvikov a neobmedzená e-mailová podpora. Takže všetky Vaše otázky budú zodpovedané.

Tréningový plán je vhodný pre tých, ktorí už s tréningom s činkami skúsenosti majú. Tréningový plán môžu cvičiť aj ženy, na pokročilej úrovni.

Cena tréningového plánu je 40€.

Vy tak máte možnosť, za menej ako 4€ týždenne, získať tréning, ktorý Vám prinesie prelomenie stagnácie a postavu, po ktorej túžite! Je to cena jednej proteínovej tyčinky, ktorá je aj tak zbytočná, pretože obsahuje nekvalitné suroviny a plno cukru.

Pridajte sa k ostatným spokojným klientom, ktorí už dosahujú nadpriemerné výsledky, prejdite na produktovú stránku a vyplňte v nej objednávkový formulár.

-Miroslav Provazník