• -

Miroslav Provazník & Jakub Kalamen | Progress Chill #2: Tento tip som s Vami ešte nezdieľal

Category : Články , Progress Chill , Videá

Tento tip som s Vami ešte nezdieľal…

Nájdite si chvíľku pre seba, pohodlne sa usaďte a vychutnajte si nasledujúce video. Toto video sa nesie v uvoľnenom duchu. Nemá pevne danú štruktúru a diskusia je veľmi voľná.

Účelom tohto videa je zazdieľať s Vami raz mesačne jednu z mojich mnohých prínosných diskusií s @progresskalo. Budem rád, ak si z videa niečo odnesiete alebo ak Vám pomôže aspoň trochu sa „vychillovať.“

UPOZORNENIE ⚠️ Video obsahuje vulgarizmy a občasný nemiestny humor na odľahčenie. V prípade, že Vám tento štýl nevyhovuje, odporúčam video nepozerať.

Vopred Vám ďakujem za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte „Páči sa mi to“ aj stránke „Progress Culture“.

Miroslav Provazník & Jakub Kalamen | Progress Chill #2: Tento tip som s Vami ešte nezdieľal

 

Tento tip som s Vami ešte nezdieľal | Progress Chill #2

Tento tip som s Vami ešte nezdieľal ?‍?Nájdite si chvíľku pre seba, pohodlne sa usaďte a vychutnajte si nasledujúce video. Toto video sa nesie v uvoľnenom duchu. Nemá pevne danú štruktúru a diskusia je veľmi voľná.Účelom tohto videa je zazdieľať s Vami raz mesačne jednu z mojich mnohých prínosných diskusií s @progresskalo. Budem rád, ak si z videa niečo odnesiete alebo ak Vám pomôže aspoň trochu sa „vychillovať.“UPOZORNENIE ⚠️ Video obsahuje vulgarizmy a občasný nemiestny humor na odľahčenie. V prípade, že Vám tento štýl nevyhovuje, odporúčam video nepozerať.Vopred Vám ďakujem za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte "Páči sa mi to" aj stránke "Progress Culture".Miroslav Provazník & Jakub Kalamen | Progress Chill #2: Tento tip som s Vami ešte nezdieľal

Uverejnil používateľ Progress Culture Štvrtok 2. júla 2020