• -

Miroslav Provazník & Jakub Kalamen | Small Talk #12: Preťaženie a pretrénovanie

Category : Články , Small Talk , Videá

Aj Vy ste preťažení! Spolu s Kalom Vám však vieme pomôcť, ako tomu predísť…V ďalšej časti relácie Small Talk sa Miroslav Provazník, spolu s Jakubom Kalamenom, bude zaoberať témou preťaženia a pretrénovania. V rámci tejto časti sa dozviete:

● Prečo ste preťažení?
● Aký je rozdiel medzi preťažením a pretrénovaním?
● Ako sa vyhnúť preťaženiu a pretrénovaniu?

UPOZORNENIE ⚠️ Video obsahuje vulgarizmy a občasný nemiestny humor na odľahčenie. V prípade, že Vám tento štýl nevyhovuje, odporúčam video nepozerať.

Vopred Vám ďakujem za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte „Páči sa mi to“ aj stránke „Progress Culture“.

Miroslav Provazník & Jakub Kalamen | Small Talk #12: Preťaženie a pretrénovanie

 

Preťaženie a pretrénovanie | Small Talk 12

Aj Vy ste preťažení! Spolu s Kalom Vám však vieme pomôcť, ako tomu predísť ?V ďalšej časti relácie Small Talk sa Miroslav Provazník, spolu s Jakubom Kalamenom, bude zaoberať témou preťaženia a pretrénovania. V rámci tejto časti sa dozviete:● Prečo ste preťažení? ● Aký je rozdiel medzi preťažením a pretrénovaním? ● Ako sa vyhnúť preťaženiu a pretrénovaniu? UPOZORNENIE ⚠️ Video obsahuje vulgarizmy a občasný nemiestny humor na odľahčenie. V prípade, že Vám tento štýl nevyhovuje, odporúčam video nepozerať.Vopred Vám ďakujem za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte "Páči sa mi to" aj stránke "Progress Culture".Miroslav Provazník & Jakub Kalamen | Small Talk #12: Preťaženie a pretrénovanie

Uverejnil používateľ Progress Culture Streda 24. júna 2020