• -

Miroslav Provazník & Jakub Kalamen | Small Talk #13: Prečo potrebujete úplné voľno?

Category : Články , Small Talk , Videá

Aplikáciou TOHTO počas leta, vystrelíte svoje výsledky v premene postavy do nebies…

V poslednej časti II. série Small Talk sa budem, spolu s Jakubm Kalamenom, venovať téme úplného voľna. V tejto časti sa dozviete:

● Prečo sa bojíte zaradiť úplné voľno?
● Aké benefity z neho čerpáte?
● Kedy je vhodný čas na zaraďovanie úplného voľna?

UPOZORNENIE ⚠️ Video obsahuje vulgarizmy a občasný nemiestny humor na odľahčenie. V prípade, že Vám tento štýl nevyhovuje, odporúčam video nepozerať.

Vopred Vám ďakujem za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte „Páči sa mi to“ aj stránke „Progress Culture“.

Miroslav Provazník & Jakub Kalamen | Small Talk #13: Prečo potrebujete úplné voľno?

 

Prečo potrebujete úplné voľno? | Small Talk #13

Aplikáciou TOHTO počas leta, vystrelíte svoje výsledky v premene postavy do nebies ?V poslednej časti II. série Small Talk sa budem, spolu s Jakubm Kalamenom, venovať téme úplného voľna. V tejto časti sa dozviete: ● Prečo sa bojíte zaradiť úplné voľno? ● Aké benefity z neho čerpáte? ● Kedy je vhodný čas na zaraďovanie úplného voľna? UPOZORNENIE ⚠️ Video obsahuje vulgarizmy a občasný nemiestny humor na odľahčenie. V prípade, že Vám tento štýl nevyhovuje, odporúčam video nepozerať.Vopred Vám ďakujem za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte "Páči sa mi to" aj stránke "Progress Culture".Miroslav Provazník & Jakub Kalamen | Small Talk #13: Prečo potrebujete úplné voľno?

Uverejnil používateľ Progress Culture Streda 1. júla 2020