• -

Miroslav Provazník & Jakub Kalamen | Small Talk #8: Dobré a zlé „predtréningovky“

Category : Články , Small Talk , Videá

Takáto predtréningovka je najhoršia ?

Dobré a zlé "predtréningovky" | Small Talk #8

Takáto predtréningovka je najhoršia ?V ôsmej časti relácie Small Talk sa Miroslav Provazník a Jakub „Kalo“ Kalamen budú zaoberať témou „predtréningoviek“. V rámci tejto časti sa dozviete:● Ktoré „predtréningovky“ sú najhoršie? ● Aké typy poznáme a ktoré sú pre nás vhodnejšie? ● Na čo si dávať pozor, ak nechceme zostať na nich závislí? UPOZORNENIE ⚠️ Video obsahuje vulgarizmy a občasný nemiestny humor na odľahčenie. V prípade, že Vám tento štýl nevyhovuje, odporúčam video nepozerať. Vopred Vám ďakujeme za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte "Páči sa mi to" aj stránke "Progress Culture".Miroslav Provazník & Jakub Kalamen | Small Talk #8: Dobré a zlé "predtréningovky"

Uverejnil používateľ Progress Culture Streda 27. mája 2020

V ôsmej časti relácie Small Talk sa Miroslav Provazník a Jakub „Kalo“ Kalamen budú zaoberať témou „predtréningoviek“. V rámci tejto časti sa dozviete:

● Ktoré „predtréningovky“ sú najhoršie?
● Aké typy poznáme a ktoré sú pre nás vhodnejšie?
● Na čo si dávať pozor, ak nechceme zostať na nich závislí?

UPOZORNENIE ⚠️ Video obsahuje vulgarizmy a občasný nemiestny humor na odľahčenie. V prípade, že Vám tento štýl nevyhovuje, odporúčam video nepozerať.

Vopred Vám ďakujeme za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte „Páči sa mi to“ aj stránke „Progress Culture“.

Miroslav Provazník & Jakub Kalamen | Small Talk #8: Dobré a zlé „predtréningovky“