• -

Miroslav Provazník pre Bystricoviny | Muž, ktorý pomáha Vladovi Moravčíkovi, má pre Vás súťaž o 10 000 €

Category : Články , Media

Najlepších 5 rokov v mojom živote, ktoré som sa rozhodol osláviť s Vami! Prečítajte si článok o tom, ako som sa Vás rozhodol odmeniť za Vašu priazeň…

V minulosti sme na našom portáli uverejnili článok s Miroslavom Provazníkom – špecialistom na zdravé stravovanie. O Miroslavovi ste sa mohli dozvedieť, že pomohol so stravovaním a spánkom mnohým známym osobnostiam, medzi ktoré patrí aj slovenský Muai Thai bojovník a majster sveta Vladimír „Dracula“ Moravčík.

Spoločnosť Progress Culture oslavuje svoje piate narodeniny. Jej majiteľ Miroslav Provazník hovorí:

„Nikdy nezabudnem, ako som sa tešil zo svojho prvého followera na Facebooku a z toho, ako sa postupne rozrastala komunita mojich priaznivcov. Aj keď dnes ich je takmer 26.000, teším sa rovnako a neberiem ich ako samozrejmosť, pretože viem, že ľudia chcú žiť zdravo a rozhodli sa pre to niečo urobiť.“

Pre svojich fanúšikov mal pripravenú veľkú akciu, ktorej by sa zúčastnilo množstvo ľudí. Bohužiaľ súčasná situácia ohľadom COVID-19 tieto plány skomplikovala. Rozhodol sa preto konať iným, bezpečnejším spôsobom.

„Od začiatku roka 2020 som mal potrebu odvďačiť sa ľuďom za ich priazeň počas uplynulých piatich rokov. S mojim Progress tímom sme detailne plánovali niekoľko projektov, ktoré si vyžadovali fyzickú prítomnosť ľudí, nie len tú na sociálnych sieťach. Zákaz zhromažďovania nám však udelil „stopku“. Vtedy som sa rozhodol pokračovať v tom, že sa poďakujem mojim fanúšikom, ale úplne inak,“

vysvetľuje svoj zámer Provazník a dodáva:

Zvolal som firemný krízový štáb a rozhodlo sa. Budeme pracovať na obrovskom projekte, ktorý nám síce zoberie množstvo času, energie a spánku, ale títo ľudia si to zaslúžia. Na moje prekvapenie som sa stretol s obrovským pochopením a nadšením ísť do tohto projektu.“

A čo si pre Vás vlastne prichystal? Ako už prezrádza titulok článku, pôjde o obrovskú SMS súťaž. Prečo obrovskú? Lebo jeden z Vás môže vyhrať 10 000 €, pričom všetky daňové povinnosti za neho uhradí Miroslav. Medzi nami sa nájde veľa ľudí, ktorým by táto suma vedela v súčasnej situácii pomôcť.

Myšlienku súťaže aktívne podporuje aj Vlado Moravčík na svojich sociálnych sieťach a vyzýva ľudí, aby sa jej zúčastnili:

„Je úžasné ako sa ľudia dokázali spojiť pre dobrú vec keď šijú rúška alebo dávajú rady, aké aktivity môžu robiť doma s rodinami, aby sa nezbláznili z toho, že nikam nesmú. Preto si myslím, že zámer tejto súťaže je správny a hlavne pomôže tým, ktorí to potrebujú.“

Vlado, rovnako ako Miroslav, musel pozastaviť mnohé aktivity spojené s Muai Thai zápasením či Dracula Gymom, takže vie, o čom hovorí.

Nemyslite si však, že táto súťaž je určená len pre nadšencov a fanúšikov stránky Progress Culture. Nie, súťaž je určená pre každého, kto rád súťaží a vyhráva.

Ak sa chcete zapojiť do súťaže o 10 000 €, pošlite SMS na číslo 8866 s textom NADEJ do 10. mája 2020. V spätnej SMS získate zľavový kód na dopravu ZDARMA pri nákupe najlepšieho a najžiadanejšieho Progress Magnézia. Každá SMS bude automaticky zaradená do zlosovania súťaže. Všetky podmienky nájdete na www.vyhraj10000.sk. Veľa šťastia!

 

 

Ďakujem portálu Bystricoviny za uverejnenie článku o najväčšej a najlepšej SMS súťaži, ktorá určite niekomu z Vás pomôže.

-Miroslav Provazník

Ak ste v článku našli užitočné informácie a páčil sa Vám, dajte stránke Progress Culture na Facebooku „páči sa mi to“ a vopred Vám ďakujem tiež za zdieľanie článku so svojimi blízkymi. Informácii bude oveľa viac.

V prípade záujmu dostávať všetky novinky priamo do Vašej e-mailovej schránky, vyplňte nižšie, prosím, svoje meno a e-mailovú adresu.