• -

Miroslav Provazník | Stredy NAŽIVO #1: Ivan Buchinger

Category : Články , Stredy NAŽIVO , Videá

„Snickers nanuk mám veľmi rád ináč… veľmi rád“ ? Miroslav Provazník vyspovedal Ivana Buchingera.

Predstavujem Vám novú reláciu s názvom „Stredy NAŽIVO“, ktorú budem vysielať pravidelne každú stredu na mojom Instagrame. Reprízu z nej však budete môcť sledovať aj na facebookovom profile Progress Culture.

V tejto epizóde som vyspovedal najlepšieho slovenského MMA bojovníka – Ivan „Buki“ Buchinger. Z rozhovoru s ním sa dozviete mnoho zaujímavostí, napríklad:

● Prečo bol na operácii?
● Aké sú jeho návyky v posilňovni a rekordy v cvičení?
● Aké bolo bojovať proti Connorovi a kde pracoval pred profi kariérou?
● Aké sú jeho stravovacie neresti a akej sladkosti neodolá?

Vopred Vám ďakujem za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte „Páči sa mi to“ aj stránke „Progress Culture“ na Facebooku.

Miroslav Provazník | Stredy NAŽIVO #1: Ivan Buchinger, najlepší MMA zápasník na Slovensku

Ivan Buchinger | Stredy NAŽIVO #1

„Snickers nanuk mám veľmi rád ináč… veľmi rád“ ?Miroslav Provazník vyspovedal Ivana BuchingeraPredstavujem Vám novú reláciu s názvom „Stredy NAŽIVO“, ktorú budem vysielať pravidelne každú stredu na mojom Instagrame. Reprízu z nej však budete môcť sledovať aj na facebookovom profile Progress Culture. V tejto epizóde som vyspovedal najlepšieho slovenského MMA bojovníka – Ivan "Buki" Buchinger. Z rozhovoru s ním sa dozviete mnoho zaujímavostí, napríklad: ● Prečo bol na operácii? ● Aké sú jeho návyky v posilňovni a rekordy v cvičení? ● Aké bolo bojovať proti Connorovi a kde pracoval pred profi kariérou? ● Aké sú jeho stravovacie neresti a akej sladkosti neodolá? Vopred Vám ďakujem za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte "Páči sa mi to" aj stránke "Progress Culture" na Facebooku.Miroslav Provazník | Stredy NAŽIVO #1: Ivan Buchinger, najlepší MMA zápasník na Slovensku

Uverejnil používateľ Progress Culture Štvrtok 21. mája 2020