• -

Miroslav Provazník | Stredy NAŽIVO #2: Vladimír Moravčík

Category : Články , Stredy NAŽIVO , Videá

„Kačku s kapustou zjem aj bez knedle, ale musí plávať vo výpeku.“  Tentokrát si Miroslav Provazník posvietil na Vladimíra Moravčíka.

V druhej časti relácie s názvom „Stredy NAŽIVO,“ som v živom vysielaní vyspovedal najlepšieho slovenského Muai Thai bojovníka – Vladimíra Moravčíka. Vlado je veľmi veselý a otvorený človek, ktorý nemá problém odpovedať na akékoľvek otázky. Na základe nášho rozhovoru sa budete môcť dozvedieť:

● Prečo spočiatku nevyhľadával bojové športy a s akým športom začínal?
● Plánuje ešte ďalej pokračovať v profesionálnej kariére?
● Aký bol jeho najemotívnejší zážitok počas kariéry?
● Ako sa zlepšil v stravovaní a ako mu pri tom pomohlo Progress Strategy?
● Dal by prednosť ženám alebo rýchlym autám?

Vopred Vám ďakujem za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte „Páči sa mi to“ aj stránke „Progress Culture“ na Facebooku.

Miroslav Provazník | Stredy NAŽIVO #2: Vladimír Moravčík, majster sveta Muai Thai

 

Vladimír Moravčík | Stredy NAŽIVO #2

„Kačku s kapustou zjem aj bez knedle, ale musí plávať vo výpeku.“ ?Tentokrát si Miroslav Provazník posvietil na Vladimíra Moravčíka. V druhej časti relácie s názvom „Stredy NAŽIVO,“ som v živom vysielaní vyspovedal najlepšieho slovenského Muai Thai bojovníka – Vladimíra Moravčíka. Vlado je veľmi veselý a otvorený človek, ktorý nemá problém odpovedať na akékoľvek otázky. Na základe nášho rozhovoru sa budete môcť dozvedieť: ● Prečo spočiatku nevyhľadával bojové športy a s akým športom začínal? ● Plánuje ešte ďalej pokračovať v profesionálnej kariére? ● Aký bol jeho najemotívnejší zážitok počas kariéry? ● Ako sa zlepšil v stravovaní a ako mu pri tom pomohlo Progress Strategy? ● Dal by prednosť ženám alebo rýchlym autám? Vopred Vám ďakujem za zdieľanie videa medzi svojich blízkych. Pre viac informácii, tipov a inšpirácie denne dajte "Páči sa mi to" aj stránke "Progress Culture" na Facebooku.Miroslav Provazník | Stredy NAŽIVO #2: Vladimír Moravčík, majster sveta Muai Thai

Uverejnil používateľ Progress Culture Štvrtok 28. mája 2020