• -

„…O 11:00 som bol už úplne vypnutý, že by som išiel spať…“ |Telefonát s klientom #9

„…O 11:00 som bol už úplne vypnutý, že by som išiel spať…“

Klient Martin žije naplno. Nie len, že sa s plným nasadením venuje svojmu businessu a posúvaniu vecí vpred, ale zároveň aj športuje a čas trávi so svojou rodinou – manželkou a dvoma malými deťmi. Pred užívaním Progress Magnézia mal výrazné problémy so spánkom (často sa budil o 3:00 a nevedel už zaspať) a tak isto aj s energiou počas dňa, ktorá bola veľmi nekonzistentná a trvala iba pár hodín po prebudení.

Po zaradení Progress Magnézia sa jeho spánok výrazne zlepšil a užíva sa dostatok energie počas celého dňa, kedy dokáže zvládať náročné výzvy nie len v pracovnom, ale aj v súkromnom živote.

Pozrite si celý môj telefonát s Martinom:

Progress Magnézium obsahuje 3 unikátne chelátové formy magnézia s vysokou vstrebateľnosťou, ktoré v tele zastávajú najširšie spektrum funkcii. Oproti produktom z lekárne je 26x lepšie. Tisícky klientov referujú o tom, že už po prvých 3-7 dňoch užívania sa vyspali lepšie ako nikdy predtým.

Prečítajte si viac informácii a pozrite si celé video na www.kvalitnemagnezium.sk

Som rád, že sa Progress Magnézium medzi Vás šíri rýchlosťou svetla a najmä, že sa ku mne každý deň dostávajú správy od Vás s pozitívnou spätnou väzbou.

-Miroslav Provazník